CONTACT

Bucuresti

Vanzari auto, Service Mecanica
Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Service:

Program: L-V: 08:00 - 16:30 S-D: închis

Vanzari Vehicule Noi:

021.444.33.35 Program: L-V: 9:00 - 18:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Nicoleta Petre - director vanzari 0723.533.703 E-mail: nicoleta.petre@serus.ro
Daniel Cazacu - responsabil vanzari showroom 0752.302.402 E-mail: daniel.cazacu@serus.ro
Iulian Radu - consilier vanzari flote 0740.16.16.88 E-mail: iulian.radu@serus.ro
Madalin Bratu - consilier vanzari teren 0743.202.302 E-mail: madalin.bratu@serus.ro
Dan Ceausescu - consilier vanzari teren 0740.121.473 E-mail: dan.ceausescu@serus.ro

Departament Vanzari Auto:

Bianca Dragoescu - consilier vanzari showroom 0747.177.077 E-mail: bianca.dragoescu@serus.ro
Nicoleta Liana Ene - consilier vanzari showroom 0751.228.879 E-mail: nicoleta.ene@serus.ro
Beniamin Ghita - consilier vanzari showroom 0743.36.33.63 E-mail: beniamin.ghita@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Cristian Giurgiu - Sef Departament VO 0757.255.755 E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro
Bogdan Oancia - Consilier vanzari auto rulate 0720.344.544 E-mail: bogdan.oancia@serus.roo
Adrian Comaneci - Consilier vanzari auto rulate 0740.121.473 E-mail: adrian.comaneci@serus.ro

Chiajna - PRO+

Vanzari auto, Service Mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune
Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov

Service:

Program: L-V: 08:00 - 16:30 S-D: închis

Vanzari Vehicule Noi:

021.444.33.35 Program: L-V: 9:00 - 18:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Dan Romanescu - coordonator vanzari 0744.509.632 E-mail: dan.romanescu@serus.ro
Mugurel Popescu - consilier vanzari flote 0740.16.16.68 E-mail: mugurel.popescu@serus.ro

Caroserie

021.444.33.35 Program: L-V: 9:00 - 17:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Gina Besnila - consilier vanzari 0742.04.04.50 E-mail: gina.besnila@serus.ro
Timotei Marin - consilier vanzari showroom 0753.244.544 E-mail: timotei.marin@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Stefan Predica - consilier vanzari VO 0756.069.222 E-mail: stefan.predica@serus.ro

Ploiesti

Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune
Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Service:

Program: L-V: 07:30 - 17:00 S-D: închis

Vanzari Vehicule Noi:

021.444.33.35 Program: L-V: 9:00 - 18:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Mirela Anghel - director vanzari Dacia 0740.139.220 E-mail: mirela.anghel@serus.ro
Daniel Mares - responsabil vanzari Dacia 0746.207.494 E-mail: daniel.mares@serus.ro
Adrian Vlad - consilier vanzari Dacia 0746.219.836 E-mail: adrian.vlad@serus.ro

Departament Vanzari Auto

Alexandru Ioniță - consilier vanzari Dacia 0757.755.855 E-mail: alexandru.ionita@serus.ro
Iuliana Scîrlet - consilier vanzari Dacia 0752.139.604 E-mail: iuliana.scirlet@serus.ro
George Moțoi - consilier vanzari Dacia 0735.544.888 E-mail: george.motoi@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Alin Goran - consilier vanzari VO 0740.433.733 E-mail: alin.goran@serus.ro